33 thoughts on “Lfs BBS Jant Yaması İndir

  1. arkadaşlar ben yaptım kısaca açıklayayım.önce çıkan rar dosyasının içindeki iki dosyayı LFS/DATA/DDS dosyasına atıyoruz.ondan sonra oyuna giriyoruz.araba ilk girdiğimizde dönüyo işte öyleyken alt tuşuna basıp oyundan çıkıyoruz.sonra xrg rims manager 0.6b v5.0 dosyasını açıp ordan steelies dosyasını açıp oynayabilirsiniz…..

  2. BEYLER BU DOSYAYI İLK BİŞEY İNDİREREK YAPICAZ İLK OLARAK XRG Rims Manager Z28 v5.0 ADLI PROGRAMI İNDİRİYORUZ DAHA SONRA BU İNDİRDİĞİMİZ DOSYAYLA BİRLİKTE OYUNUN KURULU OLDUĞU YERE ATIYORUZ AYNI BU ŞEKİLDE BİLSİAYAR/C VEYA D/LFS İÇİNE ATTIKTAN SONRA OYUNUN İÇİNE ATTIĞIMIZ XRG Rims Manager Z28 v5.0 ADLI DOSYANIN İÇİNDEKİ PROGRAMI AÇIYORUZ JANT ŞEKLİNDE OLAN SONRA OYUNA GİRİYORUZ GARAJA TIKLIYORUZ OYUNU ALTTA ALIYORUZ ORADAN HERHANGİ BİR BİR BUTONA TIKLIYORUZ O BUTONLARDAN BİRİ BBS DİR ARAYIN.. AMA İNDİRDİĞİNİZ BBS DOSYASINI ATARKEN KARŞINIZA İKİ DOSYAYI TUT VEYA TAŞI VE DEĞŞTİR ÖIKACAKTIR TAŞI VE DEĞİŞTİRE TIKLIYORUZ… HERKEZE İYİ OYUNLAR :)

  3. arkadaşlar orda atılıcakları ilk önce lfs nin ana dosyasından dataya girin orda size nereye atın diosa oraya atın!!!!sorularınız olursa bn burdayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*